معرفی شرکت

مدیریت شرکت یاس مدینه نور با بیش از دو دهه تجربه در فعالیت های عمرانی بر آن شد تا تجربیات خود را در جهت سازندگی کشور های اسلامی و همچنین انجام پروژه های کلان عمرانی در ایران عزیز و سایر کشور های همسایه در اختیار قرار دهد و با اجرای پروژه های عظیم گامی موثر در پیشبرد کشور عزیزمان بردارد. به همین منظور شرکت یاس مدینه نور در سال ۱۳۸۱ به صورت سهامی خاص شکل گرفت. این شرکت انجام فعالیت های بازرگانی و پروژه های عمرانی را مبنای کار خود قرار داده و بر همین اساس با ایجاد واحد های انرژی، صنعت، عمران، بازرگانی و کشاورزی سعی نموده تا به پشتوانه نیروهای فنی مجرب و کارهای مطالعاتی گامی موثر در راستای آبادانی و رونق اقتصادی ایران عزیرمان برداشته باشد.

    پیشرفت شرکت

این شرکت توانسته است تاکنون چندین پروژه عمرانی، انبوه سازی و فعالیت های بازرگانی داخلی و خارجی را انجام داده و یا در حال انجام داشته باشد تا راهی هر چند طولانی را به کمک مدیریت، تجهیزات، عوامل فنی و مجرب سریع طی نماید و گامی رو به جلو بردارد.

    فعالیت های شرکت

شرکت یاس مدینه نور یک شرکت ساختمانی با تکنولوژی و سازمان مهندسی برتر می باشد که در زمینه های ذیل به فعالیت مشغول است:

    – ساخت، اجرا، مقاوم سازی و تعمیرات ساختمان ها شامل پروژه های آموزشی، بیمارستانی، مجتمع های تجاری و مسکونی، راه، باند، عملیات خاکی و سد سازی.

    – طراحی و مشاوره در زمینه انواع پروژه های عمرانی و صنعتی.

    اهداف شرکت

ماموریت و هدف شرکت یاس مدینه نور پاسخ رقابتی به نیاز و انتظارات مشتری در سطح خرد و کلان با بهترین کیفیت و خدمات می باشد که همین امر موجب گشته است که در مناطق مختلف همانند تهران، اصفهان، امارات متحده عربی، عربستان، مالزی شعباتی از این شرکت تاسیس شود.

   

    افتخارات و رتبه های شرکت :

ارسال پیام

آدرس : تهران – فلکه دوم تهران پارس – خیابان شهید ناهیدی (جشنواره) – پلاک ۱۲۷ – طبقه دوم واحد ۴

تلفن : ۷۶۷۱۳۰۶۲-۰۲۱

تماس و واتس آپ : ۰۹۱۲۳۲۰۰۱۲۵

ایمیل :          info@yomnco.com

                 yomnco@gmail.com

                @Tam06

logo-large